SPP w Ustce i Łowiczu – nowe oddziały Projekt Parking

01.07.2014

W tym roku początek wakacji to czas wzmożonej pracy w Projekt Parking. Miło nam poinformować, że 1 lipca uruchomiliśmy kolejne 2 oddziały naszej firmy. Rozpoczęliśmy realizację umów na zorganizowanie stref parkingowych w Ustce i Łowiczu.

SPP w dzielnicy nadmorskiej Ustki ma charakter sezonowy i funkcjonuje w miesiącach wakacyjnych (lipiec i sierpień), codziennie z wyjątkiem niedziel i świąt, od 8 rano do 20. Projekt Parking będzie prowadziła kompleksową obsługę SPP do 2016 roku włącznie. Strefa obejmuje odcinki ulic o łącznej ilości ok. 500 miejsc postojowych, przy których zainstalowaliśmy 26 parkomatów CALE MP102.

Nieco mniejsza Strefa w Łowiczu liczy sobie około 320 miejsc parkingowych, obsługiwanych przez 10 nowych urządzeń CALE CWT Compact. Projekt Parking odpowiada za kontrolę wnoszenia opłat oraz utrzymanie sprawności technicznej parkomatów, jak również komputerową bazę danych dotyczących wykroczeń. Umowa nie obejmuje prowadzenie biura SPP. Czynności administracyjne związane z obsługą kierowców prowadzi Urząd Miasta.

Poniżej linki do szczegółowych informacji o uruchomionych strefach parkingowych:

SPP w Ustce
SPP w Łowiczu

POWRÓT