Dostawa parkomatów i oprogramowania dla SPP w Nysie

03.01.2022

Za nami całkiem udany rok 2021 zakończony symbolicznym powrotem do Nysy – miasta, w którym niemal dokładnie 22 (sic) lata temu spółka Projekt Parking zorganizowała, wyposażyła w parkomaty i rozpoczęła administrowanie strefą parkingową.

Tuż przed Nowym Rokiem pomyślnie zakończyliśmy odbiory techniczne zupełnie nowego systemu. Na zlecenie Miejskiego Zakładu Komunikacji w Nysie dostarczyliśmy i uruchomiliśmy 61 parkomatów marki ParkCube. Te nowoczesne urządzenia do pobierania opłat parkingowych wyposażono w czytniki kart płatniczych. Dzięki e-płatnościom i pełnej integracji z naszym oprogramowaniem automaty oferują możliwość wnoszenia opłat dodatkowych, co z bez wątpienia usprawni obsługę kierowców. Zainstalowane urządzenia są rzecz jasna zasilane energią słoneczną.

Zrealizowane zamówienie obejmowało również dostawę i konfigurację oprogramowania do obsługi SPP. MZK otrzymał od Projekt Parking pakiet narzędzi EXEK, czyli system opracowany przez Mobile Trafic Data, spółkę należącą do naszej grupy kapitałowej. W skład pakietu wchodzi aplikacja mobilna dla kontrolerów strefy i portal zarządzania procesami kontroli, a także oprogramowanie do prowadzenia administracyjnej windykacji należności.

Ponadto, w ramach podpisanej umowy, przez okres 5 lat będziemy prowadzili kompleksową obsługę techniczną i serwisową urządzeń parkingowych i systemu informatycznego.

POWRÓT