Chrzanów – kolejna strefa parkingowa zarządzana przez Projekt Parking

29.04.2013

Projekt Parking zwyciężył w przetargu na zorganizowanie i administrowanie Strefą Płatnego Parkowania Niestrzeżonego w Chrzanowie i tym samym otworzył swoje kolejny oddział.

W pod koniec kwietnia nasze przedsiębiorstwo rozpoczęło świadczenie kompleksowej obsługi SPPN. Wartym podkreślenia jest fakt, iż Projekt Parking jako administrator Strefy będzie w imieniu Zamawiającego prowadził pełną windykację opłat dodatkowych z tytułu nie uiszczenia opłaty parkingowej.
Obszar SPPN obejmuje około 300 miejsc postojowych, a do pobierania opłat parkingowych zostanie zainstalowano 14 parkomatów CWT Compact, czyli najnowszych urządzeń parkingowych firmy CALE. Chrzanów jest pierwszym polskim miastem, w którym stanęły nowe automaty. Tak jak inne produkty CALE, CWT Compact zasilane jest energią słoneczną. Posiada kompaktową obudowę i od nowa zaprojektowany panel obsługi, który wyposażono w duży, graficzny ekran i funkcyjne przyciski piezoelektryczne. Dostępne są również wersje z klawiaturą alfanumeryczną i czytnikami kart.

Jako alternatywę dla parkomatów, kierowcy w Chrzanowie będą mogli wybrać płatność za postój przez telefon komórkowy, w systemie moBILET.

POWRÓT